Історія ліцею

Технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами ім. А. Мазура розпочав свою діяльність як  середня школа №4  м. Хмельницького у 1970 р.

Першим керівником школи було призначено Катеренюка Івана Степановича, який працював директором до 1977 року. З 1978 року на посаді директора у закладі працювали: Козубняк Володимир Романович, Бобровник Олександр Григорович, Шуляк Олександр Олександрович, Панченко Емілія Іванівна, Курманський Юрій Іванович. З 2008 року директором школи працює Кенц Олена Дем’янівна.


Рішенням міської ради від 21.06.2000 року школу було реорганізовано в навчально-виховне об’єднання №4 «Загальноосвітня школа – дитячий садок», шляхом злиття загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та дошкільного закладу №7.

15.05.2002 року Хмельницька міська рада приймає рішення про створення навчально-виховного об’єднання №4 «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» та Технологічного багатопрофільного ліцею із загальноосвітніми класами ІІ-ІІІ ступенів.

Визнаючи неоціненні заслуги Героїв Майдану у становленні демократичного ладу в Україні, вшановуючи пам'ять загиблих, рішенням міської ради від 05.03.2014 року, технологічному багатопрофільному ліцею з загальноосвітніми класами було присвоєно ім'я Артема Мазура.

Фотоальбом "Історія ліцею"