Дня Гідності і Свободи

   З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада Технологічному багатопрофільному ліцеї з загальноосвітніми класами відбувся тематичний захід – загальноліцейна лінійка.
   У фойє закладу було  оформлено стенд, присвячений героям Небесної сотні та подіям, що рівно рік тому відбулися на Майдані.
   Учні розповіли присутнім про події, що відбувалися у Києві, пояснили, чим зумовлене відзначення Дня Гідності та чому революцію було названо Революцією Гідності. Данилкович Катерина  виконала пісню про Україну та героїв Небесної Сотні. Слухаючи трепетні слова, кожен розумів, що таке жити під мирним небом і не боятися вибухів.
   Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про героїв революції, які, віддавши свої життя, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.
   А вже по обіді ліцеїсти разом зі своїми керівниками провели виховний захід біля пам’ятника  героям Небесної Сотні, що знаходиться на центральній площі міста. Віддали шану тим, хто так хотів змінити усталений уклад життя, мріючи про європейське майбутнє для своєї держави.
   Хвилина мовчання - це вдячність за те, що уже зроблено, та сподівання на те, що ми зможемо перебороти усі труднощі та жити у мирі і злагоді у єдиній неподільній Україні. Фото звіт.

Опубліковано 18.12.2017

«Педагогічні гостини»

21 листопада технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами гостино приймав гостей- учителів інформатики міста. Учитель інформатики ТБЛ – Фелонюк Віктор Володимирович та учні 8-Б класу, продемонстрували свої вміння та компетентності. Фото звіт.

Опубліковано 17.12.2017

Стажування заступників директорів області

З 13 по15 листопада на базі технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м.Хмельницького імені Артема Мазура гостино приймав заступників директорів області. Фото звіт.

Опубліковано 17.12.2017

«Революція Гідності: як це було»

   Події останніх років, коли Україна ціною життя Героїв Небесної Сотні, зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, дають підстави стверджувати, що переважна більшість громадян України, серед яких є і діти, і молодь, виявили високу патріотичну свідомість та міцну громадянську позицію. Тому одним із найважливіших завдань педагогів є продовження роботи з формування у дітей та молоді громадянських якостей, розуміння приналежності до Українського народу.
   З метою формування в учнів розуміння цілісності й соборності України, усвідомлення особистої відповідальності за долю держави, українського народу та процеси становлення України як єдиної політичної нації та належної  шани мужнім учасникам Революції гідності, які віддали свої життя, захищаючи ідеали  демократії та європейського майбутнього  нової держави, для учнів  5-11 класів  ліцею 19 лютого 2016 року проведенно єдиний  перший  урок «Революція Гідності: як це було», який за змістом та формами роботи є уроком громадянського єднання особистості  із нацією.

Опубліковано 19.02.2016

Відновлення навчання

   Управління освіти Хмельницької міської ради повідомляє про те, що навчання в загальноосвітніх навчальних закладах відновлюється з 1 лютого 2016 року.

Опубліковано 29.01.20016

Призупинення навчання

   Управління освіти Хмельницької міської ради повідомляє про те, що призупинення навчання в загальноосвітніх навчальних закладах продовжується до 29 січня 2016 року включно.
   Питання щодо подальшої роботи загальноосвітніх навчальних закладів буде вирішено 29.01.2016 року на засіданні комісії виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Опубліковано 25.01.2016

Навчання у загальноосвітніх закладах не відновлюватиметься

   Школярі і далі відпочиватимуть. Призупинене у зв'язку з підвищенням кількості захворювань на грип та ГРВІ навчання в загальноосвітніх навчальних закладах міста з 25 січня НЕ ВІДНОВИТЬСЯ.
   Школярі відпочиватимуть до стабілізації епідеміологічної ситуації. Оскільки, за інформацією санепідемслужби, кількість хворих у місті досі зростає, поновлювати навчання з нового тижня недоцільно.

Опубліковано 22.01.2016

Через значне збільшення кількості випадків захворюваності на ГРВІ призупинено навчання у школах

   Відповідне розпорядження підписав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Зокрема, документом передбачено ввести в дію обмежувальні протиепідемічні заходи з попередження епідемії грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій шляхом тимчасового припинення навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах міста Хмельницького з 20 січня цього року. Вжити інших організаційних заходів реагування по боротьбі та профілактиці грипу. Тривалість  обмежувальних  протиепідемічних заходів встановити залежно  від  особливостей  перебігу  інфекційних хвороб, стану  епідемічної  ситуації  та  обставин,  що  на  неї впливають.

Детальніше...

З Новим Роком та Різдвом Христовим!!!

З Новим Роком! В добрий час
Із Різдвом вітаєм Вас,
З веселою колядою і кутею запашною!
Щастя, миру Вам й добра
І дожити літ до ста!
Хай на Різдво колядка до Вас завітає,
І зірка вертепна над будинком засяє!
Теплом i любов'ю зігріє,
Втілить в життя усі мрії!
 

 Опубліковано 30.12.2015

Флешмоб "Обійми мене"

4 грудня відзначається одне з найбільш незвичайних свят - Міжнародний день обіймів!
І в нашому ліцеї відбувся флешмоб "Обійми мене" в якому брали участь всі бажаючі учні та навіть вчителі! Дарували один одному позитивні емоції, щирі посмішки та теплі обійми.
Прості і дружні обійми, здатні підбадьорити і підтримати, сприяти гарному настрою і внести якийсь спокій у буденну суєту, яка наповнена не тільки нескінченними турботами, але і всілякими тривогами.
Привітайте рідних і близьких зі святом, подарувавши їм тепло обіймів!

І взагалі, частіше обіймайтеся і будьте щасливі!
А на згадку,залишаються хороші фотографії!)

Фоторепортаж>>>

Опубліковано 05.12.2015

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня, Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Наш ліцей не залишився осторонь цього проекту. Саме тому з учнями була проведена бесіда.
Якщо і вам не байдуже наше спільне майбутнє, ви теж можете приєднатися до всіх тих, хто активно бореться проти страшної загрози людству.

Фоторепортаж>>>

Опубліковано  01.12.2015