День міста

Із піднесеним почуттям патріотизму, поваги до історії та людей ми відзначаємо 584-у річницю першої писемної згадки про наше рідне місто Хмельницький.
Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо, що ті жорстокі випробування, які випали на долю українського народу, загартували і ще міцніше об’єднали 268-и тисячну родину хмельничан у спільному бажанні зробити все можливе для сталого розвитку улюбленого міста.
Важливі кроки на шляху європейського розвою Хмельницький зробив за рік, що минув. Обласний центр у десятці міст найкращих для життя в Україні, та для ведення бізнесу за версією «Forbes». Міська рада приєдналася до Європейської ініціативи “Угода мерів”. За активну євроінтеграцію Рада Європи присвоїла Хмельницькому “Європейський диплом - 2015”.
Всупереч непростим економічним умовам, завдяки злагодженим діям міської влади та територіальної громади Хмельницький за багатьма показниками соціально-економічного розвитку зберігає передові позиції в Україні. Нові суттєві можливості та реальні перспективи для подальшого розвитку відкриває перед нашого міста децентралізація влади.
Тож ми маємо всі підстави пишатись рідним містом.
Завжди будемо пам’ятати наших Героїв, які заплатили найдорожчу ціну – власне життя, захищаючи краще майбутнє своєї родини, рідного міста та всієї України.
У день головного свята Хмельницького щиро вітаю усіх і бажаю кожному мешканцю прекрасного міста на Бугом міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму, впевненості у власних силах і святкового настрою.
Переконаний, усі ми любимо наше місто, таким яким воно було і є, і тільки в наших силах зробити його ще кращим в майбутньому.
Тож нехай зростає й надалі в мирі, любові й достатку наш Хмельницький, хай множаться його щасливі літа.

Опубліковано 25.08.2015