Дня Гідності і Свободи

   З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада Технологічному багатопрофільному ліцеї з загальноосвітніми класами відбувся тематичний захід – загальноліцейна лінійка.
   У фойє закладу було  оформлено стенд, присвячений героям Небесної сотні та подіям, що рівно рік тому відбулися на Майдані.
   Учні розповіли присутнім про події, що відбувалися у Києві, пояснили, чим зумовлене відзначення Дня Гідності та чому революцію було названо Революцією Гідності. Данилкович Катерина  виконала пісню про Україну та героїв Небесної Сотні. Слухаючи трепетні слова, кожен розумів, що таке жити під мирним небом і не боятися вибухів.
   Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять про героїв революції, які, віддавши свої життя, постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.
   А вже по обіді ліцеїсти разом зі своїми керівниками провели виховний захід біля пам’ятника  героям Небесної Сотні, що знаходиться на центральній площі міста. Віддали шану тим, хто так хотів змінити усталений уклад життя, мріючи про європейське майбутнє для своєї держави.
   Хвилина мовчання - це вдячність за те, що уже зроблено, та сподівання на те, що ми зможемо перебороти усі труднощі та жити у мирі і злагоді у єдиній неподільній Україні. Фото звіт.

Опубліковано 18.12.2017