В пору цю, коли падає сніг
І морози чимдуж припікають,
Знов на землю спішить Новий рік -
З ним сердечно усіх вас вітаю.

Хай моїх поздоровлень потік
У серцях ваших лунко роздасться
І хай вам наступаючий рік
Принесе лише радість та щастя.
Переглядів: 320 | Додав: KulAlex | Дата: 02.01.2013 | Коментарі (1)

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ
МІНІСТЕРСТВ ДО БАТЬКІВ

   Міністерство надзвичайних ситуацій, Державна інспекція техногенної безпеки та Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України вкрай стурбовані зростанням загибелі та травмування дітей. За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!
   За 9 місяців 2012 року в Україні виникло більше 56 тисяч пожеж, під час яких загинуло 68 дітей, 109 отримали травми та опіки.
   Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.
   Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина , особливо до батьків.

Шановні батьки!
Не залишайте дітей без нагляду!

   Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
   Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!
Переглядів: 266 | Додав: KulAlex | Дата: 26.10.2012 | Коментарі (2)


До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!


Переглядів: 345 | Додав: KulAlex | Дата: 04.10.2012 | Коментарі (1)

Дорогі учні, педагоги, батьки!

   Від усього серця вітаємо вас із Днем знань!
   Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Ми глибоко віримо, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.
   Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.
   Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.
   Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.
   З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!


1 Вересня о 9.00
Переглядів: 281 | Додав: KulAlex | Дата: 29.08.2012 | Коментарі (1)

Щиро вітаємо вас із Днем Незалежності України!

   Запорука державотворчого успіху – у громадянській злагоді, високій відповідальності за доручену справу, в об’єднанні зусиль мільйонів громадян вільної і незалежної України в єдиному прагненні – сумлінною працею зміцнити силу і славу Вітчизни.
   Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.
   Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях. З нами Бог і Україна.
   Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.
 
Зі святом Вас, дорогі співвітчизники! Із Днем Незалежності!
Переглядів: 267 | Додав: KulAlex | Дата: 19.08.2012 | Коментарі (0)

   Кожна нація, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. Найбільш шанованим серед таких для українців є Державний прапор України. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.
   Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Із ним ішли в бій, за нього віддавали життя. Благородні синій та жовті його кольори уособлюють миролюбство та ратну працю мільйонів людей великої України – від півночі до півдня, від сходу і до заходу.
   Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість, слава і велич нації.
   Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!


Переглядів: 918 | Додав: KulAlex | Дата: 19.08.2012 | Коментарі (1)
   Христина Ганзюк взяла участь в Міжнародному конкурсі, так званій Олімпіаді геніїв, який проходив у місті Освего, штату Нью-Йорк Сполучених штатів Америки з 24 до 30 червня цього року.
   Христина в індивідуальному заліку була єдина представниця України. Право на участь у цьому престижному Міжнародному конкурсі Христина Ганзюк отримала як дипломант ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу "Intel-Еко Україна-2012” - національного етапу міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF 2012 (International Science and Engineering Fair).
   Зі своєю роботою "Роль природних мінеральних сорбентів в процесах очистки води та в повсякденному використанні" хмельницька школярка здобула бронзу серед майже 700 учасників з Америки та Європи.
   Матеріали для досліджень дівчина брала на Ташківському родовищі, яке розміщено в Славутському районі Хмельницькій області. В цьому й полягає унікальність роботи – використання наших природних мінералів. Дівчина розробила на їх основі сорбенти для очищення води, нафтопродуктів та виготовила мило, скраби, пасти. Цю готову продукцію Христина представила на суд міжнародного журі.
   В планах переможниці доопрацювати та удосконалити роботу та відвідати ще один міжнародний конкурс, який буде проходити восени в місті Хьюстон, штат Техас. Христина вже отримала запрошення. Мета - вибороти перше місце та отримати вищу освіту у США.
Переглядів: 322 | Додав: KulAlex | Дата: 24.07.2012 | Коментарі (1)

Я - українець. Є у мене право
на рідну мову та свою державу,
на гордий прапор золотисто-синій,
на щастя жити у такій країні.
Я - українець. Право знати маю
про тих, кого героями вважаю,
що людство рятували від руїни,
- синів і дочок, гідних України.

Я - українець. Хочу право мати
завжди усе, що думаю, казати,
на незалежну та міцну державу,
на все, що гарантовано по праву.
Я - українець. І моє це право любити
землю горду й величаву,
та дух свободи набирати в груди.
Я - українець. Був ним, є, і буду!

Переглядів: 661 | Додав: KulAlex | Дата: 24.07.2012 | Коментарі (1)


Скільки в нім хвилювання
В далину кличе звон
Гіркота розставання і надій
Сподівань, мрій мільйон.
Під дощем чи у спеку,
Та в відведений строк
В школі кожной весни
Є останній дзвінок.

Переглядів: 2418 | Додав: KulAlex | Дата: 24.07.2012 | Коментарі (0)


Вже стільки літ і стільки зим,
Як відгримів той бій кривавий,
Вони ж ще там, на полі слави,
Уклін їм, мертвим і живим!

Спасибі вам, сивоголові,
Вітчизни-матері сини!
Немає правди у війни,
Вона лиш в мирі та любові!

Зупинись, прислухайся-на мить —
Кричать з вогню і мати, і дитина,
Хай буде мир, хай більше не горить
У пеклі війн твоє життя, людино!

Переглядів: 240 | Додав: KulAlex | Дата: 24.07.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »